СИСТЕМИ ПОБУТОВОГО ТА НАПІВПРОМИСЛОВОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ

19.01.2019 14:49

Огляд кондиціонера Neoclima Alaska 2.0 NEW - обігрів при -30°С

Вже давно не секрет, що кондиціонер здатний не тільки охолодити приміщення, а й обігріти його, при тому не гірше, ніж спеціальний опалювальний прилад.

Раніше, в статті "Список ТОП 5 інверторних кондиціонерів Neoclima", ми розглядали кращі інверторні кондиціонери, для використання взимку. Де на першому місці в рейтингу була модель Neoclima ALASKA (NS/NU - **AHTI).

Сьогодні англійська компанія кліматичної техніки Неокліма презентувала на ринку в Україні нову, вдосконалену версію серії теплових насосів Аляска - Alaska 2.0 (-30°С).

Спліт система Неокліма Аляска 2.0 - тепловий насос повітря-повітря

Сьогодні, продукт тепловий насос, мало кому відомий, так як на ринку це обладнання, відносно, нове.

Багатьом, коли мова заходить про обігрів приміщення, квартири або будинку, в голову приходять різні, більш звичні прилади, такі як:

  •     котли (газові, електричні, твердопаливні);
  •     побутові обігрівачі (електричні конвектори, масляні обігрівачі, тепловентилятори, інфрачервоні лампи і тд.);
  •     нарешті, просто централізоване опалення;

Так! Всі ці варіанти всім добре відомі, але коли приходить час оплачувати комунальні рахунки, часто виникає питання - "Що зробити, що б суми в них були менше, а результат роботи був краще, ефективніше?".

Саме з цього, в цій статті, розповімо і більш детальніше ознайомимося з новим, високоефективним інверторним кондиціонером серії теплових насосів Neoclima Alaska 2.0 (-30°С).

Нова Неокліма Аляска має неймовірно високі сезонні показники енергоефективності SEER, приблизно 8,6 (А+++), а SCOP ≈ 5,1 (А+++).

Також, одне з основних переваг версії Alaska 2.0 NEW, робота на обігрів при -30°С, що дозволить обігріти квартиру або будинок навіть в найхолодніші зими. Така можливість може повноцінно замінити більш звичні користувачам види опалення, а також, буде набагато економніше і ефективніше.

Розглянемо детальніше, що робить кондиціонер Alaska 2.0 кращим в своєму роді:

    1. Компресор з внутрішнім підігрівом шести полярний.

    коли зовнішня t°С повітря знаходиться нижче -2°С, а під час запуску, платою контролю, визначається що температура самого компресора нижче необхідної для правильного і якісного функціонування. Автоматично надходить сигнал на включення внутрішнього підігріву термінів на 1 хвилину. По закінченню хвилини, якщо температура компресора не піднялася до необхідної, даний процес повторюється, поки не досягається бажаний результат.

    2. Така система краще зовнішнього підігріву тим, що:
  •         підігрів спрямований конкретно на місце, де це необхідно;
  •         менше споживання електроенергії, так як тепло не губиться;
  •         завдяки такій системі підігріву, цей процес здійснюється значно швидше.

    3. Вентилятори внутрішнього і зовнішнього блоків - інверторні.

    Ця особливість дозволяє системі підібрати оптимальну потужність обертів вентиляторів, що, в свою чергу, зменшує споживання електрики, а також знижує шум.

   4.  Теплообмінник дворядний, з антикорозійним, гідрофобним покриттям GoldFin.

    Дворядний теплообмінник має збільшену площу теплообміну, чим і підвищує енергоефективність спліт системи. А GoldFin (антикорозійне покриття) подовжує термін експлуатації обладнання і покращує теплообмін.

    5. У зовнішньому блоці є підігрів піддону.

    Як відомо, підігрів піддону використовується для запобігання замерзання конденсату в зовнішньому блоці, коли кондиціонер працює на обігрів, при зовнішній температурі нижче 0°С.

    6. Надсучасна "інтелектуальна" плата управління.

    Дана плата, щомиті аналізує і сканує ряд зовнішніх факторів, таких як: температуру фреону при виході і вході, температуру повітря в зовнішньому середовищі, швидкість обертів вентиляторів, t°С компресора і т.д .. Після чого, з огляду на всі отримані показники, плата налаштовує роботу системи таким чином, що б отримати за певних умов максимально високу енергоефaектівность, при цьому не втратити комфорт результату роботи кондиціонера.

Враховую всі, вище наведені факти, можна впевнено сказати, що серія Neoclima Alaska NEW - це найкращий кондиціонер/тепловий насос для нашого клімату і зим в тому числі.