СИСТЕМИ ПОБУТОВОГО ТА НАПІВПРОМИСЛОВОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ

15.02.2019 12:49

Як заощадити енергію з Wi-Fi термостатами. Інтелектуальне керування мікрокліматом

Ви завжди підключені до домашньої системи опалення та охолодження через інтернет, що дозволяє керувати мікрокліматом і заощаджувати витрати в будь-який час, в будь-якому місці.

  • Оскільки опалення та охолодження можуть становити більше половини
  • енергетичних витрат вашого будинку, вибираючи програмований термостат Wi-Fi®,
  • ви можете перебувати за межами дому, програмований, Wi-Fi термостат дасть вам
  • можливість виставляти  дистанційно потрібний мікроклімат в приміщенні та
  • заощадити енергію протягом усього року, керувати  з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.
  • Існує велика різноманітність моделей з все більшою кількістю функцій,
  • щоб допомогти вам комфортно керувати і заощаджувати енергію вцілому.

Wi-Fi-модулі підтримують зв'язок і керують за допомогою мобільного додатка,
 що дозволяє створювати та редагувати графіки роботи обладнання, переглядати використання енергії  та змінювати температуру в будинку практично з будь-якого місця.  Деякі з цих Wi-Fi-модулів  можуть забезпечити миттєвий зворотний зв'язок щодо очікуваної економії енергії, що вчить вас, як краще збалансувати комфорт і економію.
 
Комфорт і розумний дім йдуть рука об руку.
Деякі терморегулятори Wi-Fi, такі як Carrier® Infinity® System Control або термостат Cor ™ Wi-Fi, елегантно керують опаленням та охолодженням за допомогою функцій, які допомагають комфортно виставити потрібний мікроклімат, коли ви знаходитесь вдома та заощаджувати на економному режимі в період вашої відсутності в приміщенні. Вони можуть виявляти зовнішні умови і обчислювати час, необхідний для досягнення бажаного рівня комфорту до моменту повернення.
 
Енергозбереження та звітність:
Деякі з цих розумних термостатів дозволяють встановити графік і побачити, як зміна температури може вплинути на розрахункову економію. Ці термостати мають щомісячні енергетичні звіти, які відстежують фактичне використання і забезпечують порівняння з попередніми місяцями. Крім того, вони можуть навіть надавати індивідуальні поради, щоб показати вам розумніші підходи до економії енергії.
 
Найважливіше:
Незалежно від того, який термостат ви обираєте, найважливіше зробити це ... використовуйте його! Міністерство енергетики оцінює, що якщо ви встановите термостат назад на 3-5 С ° С від нормального значення протягом 8 годин на добу, ви зможете заощадити до 10% на рахунках за комунальні послуги протягом року.
Якщо ви налаштували його автоматично на програмований термостат, або ж дистанційно налаштуйте його за допомогою терморегулятора Wi-Fi®, ви можете розслабитися і заощаджувати.