СИСТЕМИ ПОБУТОВОГО ТА НАПІВПРОМИСЛОВОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ

15.01.2019 14:49

Економія влітку: як вибрати оптимальний кондиціонер? Або що таке «інверторний кондиціонер»?

Яке ваше уявлення про новітні технології для дому? Звичайно, сучасна техніка економить час, місце, електрика, вона нешкідлива для навколишнього середовища і забезпечує вам ще більше комфорту.

Тоді технологія, про яку піде мова, безсумнівно, доведеться вам до душі!

Порівняно недавно, з'явився так званий «інверторний кондиціонер». Що це таке, на чому заснована технологія і чим, він  і крутіше застарілого on / off?

Інверторна технологія є найбільш ефективною і вигідною. Сучасні моделі дозволяють економити до 40% електроенергії, що значно впливає на ваші рахунки за електрику.

Попередня технологія - on / off, була заснована на принципі включення і виключення компресора, де головною метою кондиціонера було досягнення встановленої температури і, потім, припинення роботи.

Інверторна технологія є налаштованою на плавне регулювання потужності компресора. Кондиціонер не вимикається, а підтримує роботу в економному режимі, використовуючи мінімальну кількість електроенергії.

Максимальні навантаження на електромережу при старті роботи є відсутні, температура в приміщенні стабільна, а це означає високу енергоефективність і продовження ресурсу самого приладу.
Чи реальною є економія? Підрахунк
У зв'язку з постійним підвищенням тарифів на електроенергію, енергозберігаючі технології, стають все більш затребуваними.
Порівняємо моделі on / off одного популярного бренду і інвертора :

Отже, інверторний кондиціонер розрахований на приміщення до 30 м2, споживає 0,80 кВт на годину, клас енергоефективності A +++ .
Приклади інверторних кондиціонерів:
Нові серії кондиціонерів Cooper & Hunter є з максимально високим рівнем енергозбереження A +++. Наприклад, Arctic Inverter від C & H, має коефіцієнт енергоефективності «EER» - 4,41, а це означає, що споживаючи 1 кВт електроенергії, кондиціонер видає 4,4 кВт холоду/тепла, в чотири з половиною рази більше спожитої енергії.
 
Кондиціонери Neoclima NS/NU Yeti Inverter до-22С на обігрів є продовженням популярної серії Silenсe. Сезонна енергоефективність: SEER 6,63 (А ++), SCOP 4,35 (А).Завдяки використанню фреону R32 і сучасних, надпотужних компресорів серія Yeti від Neoclima стала повноцінним тепловим насосом. Даний кондиціонер може використовуватися як основне джерело обігріву приміщення, адже він може працювати на обігрів при зовнішній температурі до -22 ° С.
 
Модель GREE Bora Inverter GWH дозволяє ефективно охолодити і обігріти приміщення. Низький рівень шуму (всього 24 дБ на мінімальній швидкості) робить цю модель оптимальним бюджетним вибором для спальні або дитячої. Ця модель працює в досить широкому діапазоні температур, який робить можливим її цілорічну експлуатацію (від -15 до + 43 ° С на охолодження і від -15 до +24 ° С на обігрів). Енергоефективність BORA відповідає класу «А».
 
Є певний термін окупності, через який буде помітна економія вашого бюджету. Наприклад, ви зможете побачити, скільки грошей ви заощадите в квартал, використовуючи інверторну технологію, а не on / off. Ще однією перевагою інвертора є його екологічність: крім того, що він економить електроенергію, в інверторних кондиціонерах нового покоління використовується озонобезопасний фреон R32, нешкідливий для навколишнього середовища.
 
Також, хочеться сказати, що вибір завжди залишається за вами. Новітні розробки або традиційна техніка, головне вибрати професіоналів і перевірений часом бренд, і тоді ви, безумовно, залишитеся задоволені технікою, якій віддали перевагу.