СИСТЕМИ ПОБУТОВОГО ТА НАПІВПРОМИСЛОВОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ
34 000 грн.

Neoclima Therminator 3.2 inv. (-15C) NS/NU-18EHXIw1


4 РЕЖИМИ РОБОТИ Кондиціонер має наступні режими роботи: Охолодження/Осушення/Вентиляція/Обігрів. Крім основних режимів роботи кондиціонер має автоматичний режим підтримки температури. РЕЖИМ SLEEP В цьому режимі кондиціонер працює макисмально тихо, забезпечуючи Вам комфортний відпочинок під час сну. A КЛАС Кондиціонер має SEER 5,1 - Що відповідає енергоефективності А класу, забезпечуючи мінімальне споживання електроенергії при роботі. ФРЕОН R32 Працює нова модель на інноваційному фреоне R32. Він володіє на 64% меншим потенціалом глобального потепління в порівнянні з фреоном R410 і більшою енергоефективністю. НОВИЙ ПУЛЬТ Кондиціонер отримав оновлений пульт, з рідкокристалічним дисплеєм. ТАЙМЕР Таймер включення і виключення, допомагає задавати точний час для роботи кондиціонера. РЕЖИМ TURBO Режим TURBO допомагає швидко охолодити або обігріти приміщення до заданої температури. ПИЛОВИЙ ФІЛЬТР

Хвильовий фільтр ефективно затримує великі частки пилу, запобігаючи їх попаданню на теплообмінник і в потік охолоджуваного повітря.

ІОНІЗАЦІЯ

Кондиціонер Therminator 3.2 забезпечує чистоту повітря в приміщенні. Він нейтралізує безліч вірусів/бактерій/мікробів - завдяки вбудованому іонізатору повітря. WI-FI READY Також корисною функцією спліт систем Neoclima, є Wi-Fi управління. Для активації даної опції, потрібно додатково встановити Wi-Fi модуль, а також, завантажити спеціальну програму на мобільний пристрій - NetHome Plus ПОКРИТТЯ GOLD FIN Зовнішній і внутрішній теплообмінник покриті антикорозійним покриттям Gold Fin, яке надійно захищає найважливіші частини кондиціонера від впливу навколишнього середовища. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, цвілі і грибків на поверхні телпообмінників LED ДИСПЛЕЙ Характерним для ТМ Neoclima залишається непомітний LED-дисплей, як і у всіх побутових кондиціонерах инверторного і неінверторгого типу. 

Найменування Показник
Бренд:Neoclima
Потужність:18 Btu
Площа:50 кв. м.
Наявність WI-FI:окремо
Інверторний:так